× Choroby i niedyspozycje

Fobie - jak przestać się bać

• konopieizdrowie.pl
  • konopieizdrowie.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Nowa
  • Nowa
  • e-sklep z produktami z konopi
Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #49040 przez konopieizdrowie.pl
Replied by konopieizdrowie.pl on topic Fobie - jak przestać się bać
Polecam olejki CBD wytwarzane z konopi włóknistych, które nie posiadają psychoaktywnego związku THC. CBD może wykazywać działanie anty-lękowe, gdyż aktywuje receptor serotoniny 5-HT1A oraz receptory adenozynowe. Poza tym pobudza hipokamp i powoduje powstawanie nowych neuronów, co rozwija zdolności naszych umysłów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 4 miesiąc temu - 1 rok 4 miesiąc temu #51966 przez agus123
Replied by agus123 on topic Fobie - jak przestać się bać

eleonor23 napisał: Tacy specjaliści jak w [...] na pewno ci pomogą. Z fobiami ciężko żyć a skoro można się z nich wyleczyć, to nie rozumiem, czemu jeszcze z tym nic nie zrobiłaś.

Popieram. To świetni specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, którzy na pewno pomogą rozwiązać każdy problem. Śmiało można im zaufać. Mają świetne podejście do pacjenta, wiedzą jak z nim rozmawiać i mu pomóc. Z tego co wiem, można się do nich rejestrować przez Internet, jak dla mnie super sprawa.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #52309 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Fobie - jak przestać się bać
Weźcie pod uwagę, że każda fobia dotyczy praktycznie czegoś innego, więc nie ma jednego, uniwersalnego sposobu.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
8 miesiąc 2 dni temu #54303 przez nasti
Replied by nasti on topic Fobie - jak przestać się bać
Łatwo powiedzieć "można się z nich wyleczyć". To nie jest tak proste jak Ci się wydaje, a ewidentnie widać że niestety się na tym nie znasz. Fobia społeczna jest jedną z najcięższych, ponieważ logicznie nawet myśląc - boisz się ludzi, więc jak masz się po 1. umówić do lekarza - czyli zadzwonić lub osobiście, po 2. pójść na wizytę, po 3. w ogóle coś powiedzieć podczas tej wizyty. Mi również było bardzo ciężko. Zajęlo mi kilka lat zanim się przemogłam. Na szczęście doktor Dariusz Rudaś okazał się być naprawdę świetnym lekarzem.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena