× Choroby i niedyspozycje

operacja zaćmy

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #44957 przez stenka
Replied by stenka on topic operacja zaćmy

jagna napisał: No właśnie. I podobno kliniki w Czechach zatrudniają personel mówiący po polsku. Tak było w przypadku twojej sąsiadki?

Słyszałam, że po polsku można już dogadać się też w niemieckich szpitalach w miejscowościach blisko granicy z Polską.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #45131 przez FitLife
Replied by FitLife on topic operacja zaćmy

jagna napisał: No właśnie. I podobno kliniki w Czechach zatrudniają personel mówiący po polsku. Tak było w przypadku twojej sąsiadki?

Moja ciocia leczyła się w Czechach, a konkretnie przez AlfaVision (Skoczów) i mogła bez problemu dogadać się z lekarzami. Wszyscy w Czechach mówili po polsku, nawet lekarz, który ją operował, a był to pan Tomas Utikal. W ogóle poleca tą placówkę do tego stopnia, że jej znajoma się tam ostatnio zapisała.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #45158 przez nata
Replied by nata on topic operacja zaćmy
FitLife, czyli twoja ciocia uzgadniała wszystko i zapisywała się na zabieg przez tę skoczowską firmę? A musiała wcześniej zgłosić się do nich na badanie czy wystarczyło skierowanie od swojego okulisty? Pytam, bo moją mamę czeka taki zabieg. Na razie to nic pilnego, ale powoli przygotowuje się psychicznie.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #45243 przez Maupela
Replied by Maupela on topic operacja zaćmy
W przypadku mojej mamy tez byla w Czechach, w Lexum w klinice. Ogolnie fajne warunki z tego co mowi, jeden dzien i z glowy. A czekala z 3 tygodnie, jakosc tak. Z Krakowa byl wyjazd. Powiklan zadnych nie bylo, wszytsko dobrze.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #45248 przez nata
Replied by nata on topic operacja zaćmy
Maupela, rozumiem, że twoja mama tylko umówiła się na wizytę i pojechała na wyznaczony termin na samą operację bez wcześniejszych badań kwalifikujacych, czy dobrze rozumiem? A jakieś wyniki badań musiała przywieźć?

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #45250 przez Maupela
Replied by Maupela on topic operacja zaćmy
Badanie przed też było, w Krakowie.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #45314 przez stenka
Replied by stenka on topic operacja zaćmy

Maupela napisał: Badanie przed też było, w Krakowie.

Czyli ta czeska firma ma już swoje przedstawicielstwo w Polsce? A może umowy z polskimi klinikami i można takie badanie przed zabiegiem zrobić w innym mieście, np Poznaniu?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena