× Choroby i niedyspozycje

operacja zaćmy

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #44302 przez leneczka
Replied by leneczka on topic operacja zaćmy
nam się udało zrealizować zabieg w klinice Spektrum we Wrocławiu bez żadnych problemów, trafiliśmy na świetnego lekarza, z dużym doświadczeniem ponieważ zanim zdecydowaliśmy się na klinikę Spektrum to poczytaliśmy opinie o lekarzach i samej klinice. Rzeczywistość nie okazała być się rozczarowaniem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #44384 przez jagna
Replied by jagna on topic operacja zaćmy
Do tej pory nie było z tym problemu także w innych klinikach, ale schody się zaczną i ludzie będą zapisywać się do kolejki już przy pierwszych objawach zaćmy. I wtedy kolejki jeszcze bardziej bedą się wydłużać i naprawdę potrzebujący będą musieli czekać na zabieg kilka lat albo płacić za zabieg z własnej kieszeni.

Jagna

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu - 2 lata 5 miesiąc temu #44419 przez FitLife
Replied by FitLife on topic operacja zaćmy
A to moja babcia też miała zaćmę. Na szczęście trafiła do alfavision-zacma.pl/zabieg i miala tą możliwość leczenia się w Czechach. W ogóle jest bardzo zadowolona, bo szybko doszła do zdrowia, a po drugie finansowo ją to niewiele kosztowało, dzięki refundacji z NFZ.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu - 2 lata 4 miesiąc temu #44732 przez justyna1994
Replied by justyna1994 on topic operacja zaćmy
Moja mam również miała zaćmę oraz dość sporą wadę wzroku gdyż aż -12 . Ale miała operację zaćmy i dzięki niej zmniejszyli jej też wadę wzroku na plusy to dla niej jak nowy świat. Zastanawiam się nad laserową operacją wzroku warto?? troszkę się boje co sądzicie o tej klinice robil tam ktoś jakąś operację? okolaser.com.pl

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #44771 przez kangaas
Replied by kangaas on topic operacja zaćmy
A kto ma mieć tą korekcje laserową wzroku? Ty czy mama? Moja kuzynka robiła taką operację i jest ok, ale ona nie miała dużej wady.

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #44942 przez Maupela
Replied by Maupela on topic operacja zaćmy
Alternatywą są zawsze Czechy. Tam też można pojechać na operację zaćmy. Sąsiadka z Krakowa jechała, wszystko miała zapewnione. Właśnie to był taki wyjazd jednodniowy, w Lexum w Czechach miala operacje. Teraz widzi dobrze. A nfz koszta pokryl. W ramach leczenienia transgranicznego czy jakos tak.

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #44952 przez jagna
Replied by jagna on topic operacja zaćmy
No właśnie. I podobno kliniki w Czechach zatrudniają personel mówiący po polsku. Tak było w przypadku twojej sąsiadki?

Jagna

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena