× Choroby i niedyspozycje

operacja zaćmy

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #44080 przez martyna
Replied by martyna on topic operacja zaćmy
Decydują się na zabieg zagranicą, bo tam nie ma takich kolejek. A tak na marginesie, ojciec mojej znajomej robił zabieg też w renomowanej klinice i co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #44084 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic operacja zaćmy

nata napisał: Właśnie zauważyłam, że fotka Boni jakby pod ciebie. :woohoo:

Ha ha, no widzisz Nata jak mnie wyczula. To bylo 2 lata temu, a to Twoj wpis , bo moze zapomnilas jej awatarek, te gole plecy...To juz ci przypomnialem.
Wroc sie w tym temacie na str. 3 lub 4 ,a to co wpisalas powyzej ...na strone nr.5 bylo ! :):)
No to udalo mi sie Ciebie sciagnac, myslalem juz ,ze zmowilyscie sie wszystki:P

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #44085 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic operacja zaćmy
Jednak nic nie bylo w temacie na poczatkowych stronach.
Wrzucilas tylko komentarz za odwazna fotke:) Ale juz nie ma Boni , nie ma fotki...

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #44116 przez leneczka
Replied by leneczka on topic operacja zaćmy
ja czytałam też opinie, że konsultanci wprowadzają w błąd pacjentów, podają inne ceny, a na miejscu okazuje się ze cena jest wyższa, więc takie rozbieżności warto weryfikować już w momencie podpisywania umowy. Ja jednak nie chciałabym się narażać na taki stres i wolę robić zabiegi w Polsce niż narażać się na jakieś niedomówienia robią sobie zabieg za granicą.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #44130 przez martyna
Replied by martyna on topic operacja zaćmy
Ale lenka, czy ty myślisz, że gdyby w Polsce nie było takich kolejek to ci ludzie decydowaliby się na zabieg zagranicą?

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #44139 przez leneczka
Replied by leneczka on topic operacja zaćmy
wiesz co nie wiem jak w innych klinikach,a le w Spektrum we Wrocławiu gdzie mój dziadek miał robioną zaćmę nie czekaliśmy długo, po konsultacjach termin miał na za tydzień, więc uważam, że to nie jest długo. Poza tym czytałam ze konsultanci tych klinik za granicą mogą wprowadzać w błąd jeśli chodzi o ceny zabiegów, warto na to też uważać.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #44142 przez jaaga
Replied by jaaga on topic operacja zaćmy
Leneczko, zgadza sie, w prywatnych klinikach nie czeka się długo na zabieg, ale nie wszyscy o tym wiedzą, bo okulista kieruje ich do szpitala, a tam czeka się wieki. Twoj dziadek miał szczęście, moja babcia też, bo została poinformowana o możliwości przeprowadzenia zabiegu poza szpitalem. Tu chodzi o starszych ludzi, którzy często są po prostu niedoinformowani.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena