wielkanoc-photoxpress 2612959

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia, dobrego nastroju, miłych chwil w gronie najbliższych i odpoczynku od codziennych trosk

życzy redakcja CYBERBABY

× Choroby i niedyspozycje

operacja zaćmy

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #14626 przez jagoda
Replied by jagoda on topic operacja zaćmy
To są teraz rutynowe zabiegi (właśnie zabiegi!) więc naprawdę nie ma co się bać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #14658 przez paulina
Replied by paulina on topic operacja zaćmy
Ojciec mojej koleżanki miał operację zaćmy i domownicy dowiedzieli się o tym dopiero jak wrócił raz do domu z zaklejonym okiem. :laugh: Ten pan jest taksówkarzem i zaćma nie była zaawansowana ale pogarszała wzrok i dlatego zdecydował się na zabieg. Do szpitala pojechał sam autobusem i zamówił kolegę taksówkarza, żeby przyjechał tylko go odebrać. Tak więc bez paniki, wszystko będzie dobrze. :)

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #14672 przez dominika
Replied by dominika on topic operacja zaćmy
To bardzo samodzielny pan i raczej wyjątek. Mój ojciec nawet jak wybiera się do dentysty to cała rodzina tym żyje przez tydzień co najmniej. :laugh:

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #14721 przez halina
Replied by halina on topic operacja zaćmy
U mnie to samo. :woohoo: I na dodatek w ostatniej chwili okazuje się, że coś przeszkodziło tej wizycie, a to "ważne" spotkanie, a to przeziębienie czy ból głowy.

• Anna
  • Gość
  • Gość
7 lata 6 miesiąc temu #14757 przez Anna
Replied by Anna on topic operacja zaćmy
magda napisał:

Moja prawie 80-letnia ciotka, chorująca w dodatku na serce, tez miała operację zaćmy w takim szpitalu jednodniowym i nie było żadnych komplikacji.

Moja mama tak samo, a choruje na serce i troche obawialismy sie zabiegu. Wszystko poszlo jednak nadspodziewanie dobrze. :)

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #14835 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic operacja zaćmy
Kseniu, najważniejsze by mieć pozytywne nastawienie do zabiegu. Jeśli będziesz bardzo się bała i przewidywała różne komplikacje to tak może być. Po prostu przyciągniesz kłopoty. ;) Lepiej myśleć o tym, że po zabiegu wreszcie będzie się dobrze widziała a nie antycypować problemy.

• Krystyna
  • Gość
  • Gość
7 lata 6 miesiąc temu #14866 przez Krystyna
Replied by Krystyna on topic operacja zaćmy
Moja mama miała operację zaćmy w szpitalu jednodniowym na Kaczej w W-wie. Spędziła tam raptem kilka godzin i zabrałam ją do domu, rano nastepnego dnia przywiozłam na kontrolę i potem za tydzień nastepna kontrola i to wszystko. Zero problemów. Polecam taki zabieg i niekoniecznie na Kaczej, bo jest teraz mnóstwo równie dobrych placówek, zatrudniających dobrych lekarzy. :) Nie ma się czego bać!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena