× Choroby i niedyspozycje

operacja zaćmy

Więcej
9 lata 4 tygodni temu #14626 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:operacja zaćmy
To są teraz rutynowe zabiegi (właśnie zabiegi!) więc naprawdę nie ma co się bać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #14658 przez paulina
Replied by paulina on topic O:operacja zaćmy
Ojciec mojej koleżanki miał operację zaćmy i domownicy dowiedzieli się o tym dopiero jak wrócił raz do domu z zaklejonym okiem. :laugh: Ten pan jest taksówkarzem i zaćma nie była zaawansowana ale pogarszała wzrok i dlatego zdecydował się na zabieg. Do szpitala pojechał sam autobusem i zamówił kolegę taksówkarza, żeby przyjechał tylko go odebrać. Tak więc bez paniki, wszystko będzie dobrze. :)

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #14672 przez dominika
Replied by dominika on topic O:operacja zaćmy
To bardzo samodzielny pan i raczej wyjątek. Mój ojciec nawet jak wybiera się do dentysty to cała rodzina tym żyje przez tydzień co najmniej. :laugh:

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #14721 przez halina
Replied by halina on topic O:operacja zaćmy
U mnie to samo. :woohoo: I na dodatek w ostatniej chwili okazuje się, że coś przeszkodziło tej wizycie, a to "ważne" spotkanie, a to przeziębienie czy ból głowy.

• Anna
  • Gość
  • Gość
9 lata 2 tygodni temu #14757 przez Anna
Replied by Anna on topic O:operacja zaćmy
magda napisał:

Moja prawie 80-letnia ciotka, chorująca w dodatku na serce, tez miała operację zaćmy w takim szpitalu jednodniowym i nie było żadnych komplikacji.

Moja mama tak samo, a choruje na serce i troche obawialismy sie zabiegu. Wszystko poszlo jednak nadspodziewanie dobrze. :)

Więcej
9 lata 2 tygodni temu #14835 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic O:operacja zaćmy
Kseniu, najważniejsze by mieć pozytywne nastawienie do zabiegu. Jeśli będziesz bardzo się bała i przewidywała różne komplikacje to tak może być. Po prostu przyciągniesz kłopoty. ;) Lepiej myśleć o tym, że po zabiegu wreszcie będzie się dobrze widziała a nie antycypować problemy.

• Krystyna
  • Gość
  • Gość
9 lata 1 tydzień temu #14866 przez Krystyna
Replied by Krystyna on topic O:operacja zaćmy
Moja mama miała operację zaćmy w szpitalu jednodniowym na Kaczej w W-wie. Spędziła tam raptem kilka godzin i zabrałam ją do domu, rano nastepnego dnia przywiozłam na kontrolę i potem za tydzień nastepna kontrola i to wszystko. Zero problemów. Polecam taki zabieg i niekoniecznie na Kaczej, bo jest teraz mnóstwo równie dobrych placówek, zatrudniających dobrych lekarzy. :) Nie ma się czego bać!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena