× Choroby i niedyspozycje

operacja zaćmy

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #43506 przez leneczka
Replied by leneczka on topic operacja zaćmy
no mój dziadek był wczoraj u okulisty i dostaliśmy rekomendację do kliniki Spektrum we Wrocławiu, sprawdziłam klinikę i mają dobre opinie, super specjalistów no i nie trzeba długo czekać na wizytę, więc raczej się zdecydujemy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #43525 przez martyna
Replied by martyna on topic operacja zaćmy
Dziś to rutynowy zabieg ale zdarzają się komplikacje. Ojciec mojej znajomej miał po operacji wylew do oka i niestety trwale stracił wzrok w tym oku. Czeka go operacja na drugie oko i teraz ma pietra.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #43532 przez leneczka
dlatego jeśli chodzi o wybór kliniki nawet przy wydawałoby się tak mało inwazyjnym zabiegu ważne jest, żeby skierować się do dobrej kliniki, podpytałam okulistę o Spektrum, też polecał powiedział ze maja dobrych specjalistów a to dla Nas najważniejsze.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #43536 przez annabog
Replied by annabog on topic operacja zaćmy
Z tego co czytałam to takie komplikacje zdarzają się wszędzie, bo każdy pacjent jest inny, inny jest stan jego zdrowia i inaczej może zareagować. I dlatego wg procedur operuje się jednorazowo tylko jedno oko, a drugie dopiero po jakimś czasie.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #44068 przez leneczka
komplikacje mogą powstać u każdego, pomimo tego, że laserowa korekcja wzroku jest stosunkowo prostym i mało inwazyjnym zabiegiem, to ryzyko istnieje, dlatego dla Nas tak ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca na taki zabieg. Nie chcemy się kierować kwestią przypadku, chcemy trafić do jak najlepszych specjalistów.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #44070 przez annabog
Replied by annabog on topic operacja zaćmy
Komplikacje zdarzają się wszędzie, i w renomowanych klinikach zatrudniających najlepszych specjalistów też. Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #44071 przez leneczka
masz rację, ale robiąc taki zabieg w renomowanej klinice, na pewno możemy liczyć na pomoc, w przypadku komplikacji pooperacyjnych. Dlatego dziwię się, że niektórzy decydują się na zabieg za granicą, bo co dzieje się jak nastąpią jakieś komplikacje? do kogo wtedy iść po pomoc?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena