× Choroby i niedyspozycje

operacja zaćmy

• mańka
  • Gość
  • Gość
6 lata 4 miesiąc temu #21892 przez mańka
Replied by mańka on topic operacja zaćmy
Zgodzę się. Operacja zaćmy to seryjna robota. Sam zabieg trwa 20 minut, po godzinie można już zbierać się do domu. Dzień po zabiegu można już np. czytać, oglądać TV. Do 7 dni - można wracać do pracy. Oczywiście zawsze mogą zdarzyć się powikłania. Ale to nawet nie 1 procent przypadków. Po prostu trzeba wybrać dobrego okulistę - diagnostyka i chirurga.
O przebiegu zabiegu, można poczytać tutaj:
okulista.pl/oferta-zabieg-fakoemulsyfikacji-usuniecie-zacmy-30.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #22173 przez Ocz
Replied by Ocz on topic operacja zaćmy
Może warto dodać, że oglądać telewizję i normalnie funkcjonować można jak wszczepi się soczewki równocześnie korygujące wzrok, co nie zawsze ma miejsce (nie muszą one być refundowane przez NFZ, co też warto sprawdzić). Bo inaczej trzeba zaopatrzyć się w dwie pary okularów (+-). Proponuję poczytać na ten temat na odzyskajwzrok.pl.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #33179 przez Boni
Replied by Boni on topic operacja zaćmy
Czy macie może informacje na temat kliniki mml, jestem zapisana na operacje zaćmy w przyszłym tygodniu, wszędzie opinie mają dobre sama jakość obsługi i podejście lekarzy godna polecenia ale i tak szukam może jest ktoś kto podzieli się informacją na ich temat...

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #33186 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic operacja zaćmy
Jeśli operacja tuż tuż i świadomie wybrałaś tę klinikę to nie szukaj już info na jej temat. Wszystko będzie dobrze, a jak nagle przeczytasz negatywną opinię, może napisaną nawet w ramach czarnego PR, to tak się możesz zdenerwować, że będzie to miało wpływ na przebieg operacji. ;)

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #33188 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic operacja zaćmy
Kseniu calkiem sie wyluzuj. Dzisiaj to juz nazywanie tego operacja jest smieszne.
To nawet nie zastrzyk bo jego poczujesz,a przy zacmie kompletnie nic...
Moj tata mial w tamtym roku, mama 3 tyg. temu i taka zadowolona, ze juz ma termin na kolejne oko w maju i to w PL. Krotki termin, ale nie bede pisal dlaczego, co i jak :)
Juz nawet komplikacji po tym nie ma, spij wiec spokojnie.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #33194 przez krzysio
Replied by krzysio on topic operacja zaćmy
z tego co rozumiem będziesz mieć właśnie w klinice MML przprowadzany zabieg? :) ja u nich się leczyłem i mogę polecić to miejsce, ale w moim przypadku to były zatoki nie oczy, 3mam kciuki

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #33201 przez Boni
Replied by Boni on topic operacja zaćmy
Aleksandra masz racje! Nie będę się martwić, skoro ja słyszałam dobre opinie mój brat był ich pacjentem to nie będę szukać dziury w całym :side:

krzysio tak w mml, właśnie brat też miał leczone u nich zatoki i był zadowolony, dopieszczony i wyleczony że polecił mi tam i okulistykę, więc może nie powinnam się martwić ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena