× Choroby i niedyspozycje

zapalenie rogówki

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #14255 przez majka80
Replied by majka80 on topic zapalenie rogówki
Warto zainwestować w dobrą książkę na ten temat. Zdziwisz się jak często będziesz miała okazję wykorzystać ją.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #14276 przez karolina
Replied by karolina on topic zapalenie rogówki
A czy te dolegliwości związane z suchym okiem nie budzą Cię między 1 a 3 rano? Jeśli tak, to z pewnością związane to jest ze zbyt niską energią w meridianie wątroby. Majka ma rację, jeśli te problemy u Ciebie wracają to warto podszkolić się w akupresurze i likwidować za jej pomocą ten problem, a może nawet zapobiec jego wystąpieniu.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #14295 przez annabog
Replied by annabog on topic zapalenie rogówki
Budzą mnie w nocy, ale nie zwracałam uwagi na godzinę. Tej nocy spojrzałam na budzik i była 2.45. :huh: A może brać jakieś leki na wątrobę np ziołowe bez recepty?

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #14319 przez majka80
Replied by majka80 on topic zapalenie rogówki
Mozesz, ale moim zdaniem, akupresura bylaby lepsza, bo watroba pewnie jeszcze dziala jako tako, tylko za malo ma energii.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #14343 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic zapalenie rogówki
A wiecie, że mnie kiedyś okulista wspominał, że suche oko może mieć związek z wątrobą. Jakoś mnie to nie przekonywało, zwłaszcza że mówił też że w oku jest jeden punkt, który po ukłuci zabija człowieka. :ohmy: Uważałam, że pan doktor żartuje sobie ze mnie, ale teraz rozumiem, że ma to związek z chińską medycyną.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #14393 przez andrea
Replied by andrea on topic zapalenie rogówki
majka80 napisał:

Medycyna chinska zna odpowiedz na suche oko. Otoz za oczy odpowiada meridian watroby, wszelkie zaklocenia w przeplywie energii przez ten meridian prowadza do suchego oka i chorob oczu.

A to ciekawe. Ja tez czesto mam problemy z suchym okiem, czyzbym miala zainteresowac sie watroba? Kiedys niedomagala mi, hmm ...

• beata
  • Gość
  • Gość
8 lata 1 miesiąc temu #14427 przez beata
Replied by beata on topic zapalenie rogówki
Zapalenie rogówki może samo minąć, ale lepiej nie ryzykować, bo mogą być komplikacje.W dodatku samowyleczenie trwa dłużej niż z lekami. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena