× Choroby i niedyspozycje

zawroty głowy

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14195 przez grubaska
Replied by grubaska on topic zawroty głowy
Ty kojarzysz to ze stresem, ale one moga być rezultatem przemęczenia. Ja miałam w swoim życiu okres, gdy harowałam jak wół, niedosypiałam i wtedy właśnie pojawiły się zawroty głowy, a nawet omdlenia. Wszystko minęło jak rzuciłam dodatkową robotę. Teraz czasami pojawiają mi się epizody zawrotów głowy i jest to dla mnie sygnałem, żeby odpocząć. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14196 przez kamileczka
Replied by kamileczka on topic zawroty głowy
bez lekarza się nie obejdzie moja droga !
nie wolno lekceważyć żadnych zawrotów głowy, jeżeli masz zapalenie i są one spowodowane złym stanem uzębienie (lub po prostu zakażeniem) może dojść do zapalenia.

Już teraz idź do lekarza i na tomograf! zanim się dostaniesz to albo Cię wyleczą, albo będzie CI potrzebny

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14210 przez jagna
Replied by jagna on topic zawroty głowy
Hehe, już to widzę jak lekarz kieruje człowieka na tomograf, bo ma zawroty głowy. Da najwyżej skierowanie na badanie krwi, żeby sprawdzić czy nie ma anemii. ;)

Jagna

• Bogna
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu #14221 przez Bogna
Replied by Bogna on topic zawroty głowy
Mnie moja pani doktór skierowała mnie na morfologię i prześwietlenie kręgów szyjnych, które dały dobre wyniki. Mam jeszcze skierowanie do laryngologa, pod kątem błędnika, ale muszę czekać na wizytę. Tylko czy zaburzenia błędnika mogą występować okresowo?

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14247 przez jagoda
Replied by jagoda on topic zawroty głowy
Mogą. Napisz coś więcej o swoich zawrotach, w jakich okolicznościach je miewasz? Czy to są tzw. zawroty pozycyjne czyli pojawiające się po zmianie pozycji głowy, np. zaraz po wstaniu z łóżka?

• Bogna
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu #14261 przez Bogna
Replied by Bogna on topic zawroty głowy
Może i pozycyjne, szczególnie silne mam zaraz po wstaniu i jak zadzieram głowę do góry. Ale poza tym np. przy wchodzeniu na drabinę, a lęku wysokości nie mam. No i pojawiają się w okresach przepracowania.a czasami pojawiają się nawet jak nie ruszam się tj. np siedzę sobie w fotelu i świat nagle zaczyna wirować. :(

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14277 przez kinga
Replied by kinga on topic zawroty głowy
Przyczyną pozycyjnych zawrotów głowy mogą być niedobory wapnia. Chyba było już o tym na tym forum.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena