× Choroby i niedyspozycje

zawroty głowy

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #14297 przez andrea

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14473 przez matylda
Replied by matylda on topic zawroty głowy
Ale stres tez może być przyczyną zawrotów, sama tego kiedyś doświadczyłam. A w ogóle to stres jest paskudny i wpływa na wiele sfer naszego życia. Trzeba z nim walczyć zanim nie będzie za późno. Najlepsza na to jest joga, naprawdę polecam!

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14515 przez karolina
Replied by karolina on topic zawroty głowy
Popieram. :)

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14635 przez weronika
Replied by weronika on topic zawroty głowy
Przyczyną może być też anemia albo niedocukrzenie. Nie zdarza ci się zapominac o posiłkach?

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14644 przez juliaherman
Replied by juliaherman on topic zawroty głowy
Witam. Ja też bardzo niepokoiłam się o swoje zdrowie, byłam bardzo osłabiona, odczuwałam nieustanne zmęczenie, nawet rano, po porządnie przespanej nocy. Dodatkowo odczuwałam ostre, nawracające bóle głowy, które zdarzały się coraz częściej. Mój dziadek zmarł na nowotwór płuc, co automatycznie klasyfikowało mnie do grupy podwyższonego ryzyka zachorowań na raka. To wszystko powodowało, że bałam się pójść do lekarza nawet na zwykłe badania - byłam spanikowana, że usłyszę "wyrok". Przyjaciel polecił mi wykonanie prostego testu - postlinknews.com/457news.php . Wyniki uspokoiły mnie tak, że spokojnie poszłam na wizytę do poradni. Na szczęście okazało się, że moje dolegliwości wynikają z depresji, czyli z przyczyn psychicznych, nie somatycznych. W każdym razie polecam wykonanie tego testu jako wstępnej diagnozy - mnie bardzo pomógł. Pozdrawiam.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #14688 przez norcia
Replied by norcia on topic zawroty głowy
Znowu ci oszuści - naciągacze na sms za 30 zł! :angry: Dziewczyny, nie dajcie się nabrać. Ci oszuści są na wszystkich forach, nawet na tym jest już kilka wpisów z linkiem do jakiej stronki z linkiem do testu-quizu, za który żądają potem sms za 30 zł! :angry:

• Bogna
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu #14730 przez Bogna
Replied by Bogna on topic zawroty głowy
weronika napisał:

Przyczyną może być też anemia albo niedocukrzenie. Nie zdarza ci się zapominac o posiłkach?

Nie, Weroniko, nie zapominam o posiłkach, raczej wprost przeciwnie. :laugh:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena