× Choroby i niedyspozycje

polipy w nosie - jak się ich pozbyć definitywnie

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #13648 przez maja_78
Olejek eukaliptusowy zawsze mam pod reka, tymiankowego nie probowalam, mieta raczej na mnie nie dziala. A co do problemow z zatkanym nosem to one raz sa gorsze, potem lepiej a nawet znikaja calkowicie, potem (zwykle po katarze) powracaja. No a jak polipy urosna juz wielkie to juz klops i konieczna tylko operacja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #13670 przez jagoda
Czyli tylko dobry laryngolog i to niekoniecznie utytułowany.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #13781 przez majka80
Ja powiedzialabym ZWLASZCZA nieutytulowany. :laugh:

• Sandra
  • Gość
  • Gość
8 lata 2 miesiąc temu #14133 przez Sandra
Ja też mam polipy, raz były usuwane operacyjnie ale niestety odrosły. Przed wakacjami miałam już duże kłopoty z oddychaniem i liczyłam się z ponowna operacją po wakacjach, ale w trakcie pobytu nad naszym wietrznym morzem wszystko cofnęło się. :) Przynajmniej na razie. Słyszałam, że morskie powietrze dobrze robi i chyba tak było w moim przypadku. Przynajmniej jakiś plus z deszczowych wakacji nad Bałtykiem. ;)

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #14150 przez maja_78
To ciekawe co piszesz. A co Twoim zdaniem najbardziej podzialalo, wilgoc czy wiatr? Ja przy deszczowej i wietrznej pogodzie mam bardziej zatkany nos. Ale moze to chodzi o bryze od morza z drobinkami soli?

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #14187 przez Wega
Myślę, że bryza od morza zmniejszyła obrzęk, co ułatwiło oddychanie i stąd wrażenie, że polipy się cofnęły. Ale mogę się mylić oczywiście.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #14199 przez felicja
mogą się też cofnąć a mogło być i tak, że kłopoty z oddychaniem spowodowane były samym obrzękiem śluzówki a nie polipami.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena