× Choroby i niedyspozycje

polipy w nosie - jak się ich pozbyć definitywnie

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #14236 przez Aleksandra
Ja uważam, że polipy mogą się cofnąć samoistnie i w ogóle człowiek może sam wyzdrowieć nawet z ciężkiej choroby, w tym nawet nowotworu. Organizm człowieka jest niezwykle skomplikowany, a my nie znamy ciągle wszystkich mechanizmów wpływających na nasze zdrowie. Zawsze trzeba mieć nadzieję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• katarzyna
  • Gość
  • Gość
8 lata 1 miesiąc temu #14279 przez katarzyna
Jak operacja jest dobrze przeprowadzona to nie powinny odrastać.Ja miałam usuwane polipy 3 lata temu i do te pory nie mam nawrotu.Ale trzeba trafić nie tylko na dobry szpital ale również na dobrego lekarza,który będzie wykonywał zabieg.No ale przyznaję,że czasami trudno na takiego trafić. ;)

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #14408 przez zielona
No właśnie, dostajesz skierowanie do szpitala i nie masz wpływu na to kto będzie operował. Moją kuzynkę to właśnie czeka. :(

zielona jestem...

• andrzej
  • Gość
  • Gość
7 lata 1 miesiąc temu #19613 przez andrzej
mogą odrosnąć bardzo szybko, minie już jeden sie pojawił 1 miesiąc po zabiegu, masakra!!!
Szukam jakiś metod ludowych. Podobno jacyś zakonnicy czy mnisi robią taki specyfik co je wysusza ale namiarów nie mam żadnych

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #19619 przez kamilka
Jeśli masz jednego polipa miesiąc po zabiegu to oznacza, że nie były dobrze usunięte. Poszukaj dobrego laryngologa z doświadczeniem w operowaniu polipów. No i zazwyczaj tydzień czy dwa po zabiegu trzeba iść na poprawkę, żeby usunąć wszystkie niedobitki, których nie widać w trakcie pierwszego zabiegu, bo śluzówki tak opuchnięte. Może jak teraz zrobisz porządną powtórkę to pozbędziesz się ich definitywnie, czego ci życzę.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #19646 przez annabog
andrzej napisał:

mogą odrosnąć bardzo szybko, minie już jeden sie pojawił 1 miesiąc po zabiegu, masakra!!!
Szukam jakiś metod ludowych. Podobno jacyś zakonnicy czy mnisi robią taki specyfik co je wysusza ale namiarów nie mam żadnych

Nie znam wprawdzie metod ludowych ale wiem, że homeopatia może uczynić cuda. Tylko trzeba ją dobrze dobrać u doświadczonego homeopaty. Ale jeśli został jakiś niedobitek po operacji to lepiej go jednak usunąć zawczasu.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #19743 przez kinga
Andrzej, jeśli chodzi o ziołowe specyfiki to mogą one obkurczyć naczynia ale polipów raczej nie usuną. Dobre i to, ale to nie definitywne rozwiązanie sprawy.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena