× Choroby i niedyspozycje

naturalny środek na owsiki

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #2342 przez paula321
Replied by paula321 on topic naturalny środek na owsiki
Mój pies jest absolutnie wszystkożerny więc zje nawet sam czosnek. Ja mu podaję po 2-3 ząbki rozgniecione i wymieszane z mlekiem przez 3 dni i potem powtarzam po tygodniu. Jak pisałam wet nie jest zachwycony i straszył mnie groźnymi konsekwencjami (coś podobno robi się z krwią u psa po zjedzeniu czosnku albo cebuli) i kiedyś coś na ten temat czytałam ale dotyczy to chyba tylko małych psów (jamnik itp). Mój pies jest duży i nie zauważyłam, żeby czosnek mu szkodził. Kiedyś próbowałam czosnku na poprzednim psie (mieszaniec wielkości zbliżonej do wyżła) i dałam mu całą główkę czosnku! Pies nie padł od takiej dawki za to w kupie zobaczyłam spory kłębek martwych glist. Czyli zadziałało.:)
Zobacz też przepisy na środki na robale w artykule o czosnku. No i może kinga odezwie się, bo chwaliła się książką w której jest przepis na odrobaczanie czosnkiem psa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #2344 przez kinga
Replied by kinga on topic naturalny środek na owsiki
Pod wieczór podam przepis na odrobaczanie czosnkiem psów, bo książka znalazła się. Teraz jestem w pracy i nie mam książki pod ręką. Przepis będzie w wątku gdzie jest dyskusja na temat naturalnego odrobaczania psów.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #2349 przez Ena
Replied by Ena on topic naturalny środek na owsiki
Cala glowke czosnku ?????!!!!!:laugh: , a ja wczoraj podalam mojej do pyska a raczej zgwalcilam ja do tego zeby polknela jeden maly plasterek czosnku, bo pomimo sporego kawalka szynki nie chciala sie tknac. Nawet tej szynki nie chciala. Kurcze moja kudlata jest dosc wybredna w jedzieniu wiec nie wiem jak sobie poradze podac jej taka ilosc. Wilekosciowo jest dokladnie taka jak wyzel , wiec tez jej nie powinno zaszkodzic a robale chce wytluc tak czy inaczej. Dzieki dziewczyny , zaraz bede dalej kombinowac z tym czosnkiem.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #2351 przez kinga
Replied by kinga on topic naturalny środek na owsiki
Wrzuciłam już przepis w wątku o odrobaczaniu. Może łatwiej będzie wlać suni kilka łyżeczek mleka z czosnkiem, tak jak jest w przepisie. A może da sobie zrobić lewatywę? Z samym czosnkiem rzeczywiście może być trudno, zwłaszcza, że nie można podać jak tabletki, bo wtedy nie strawi go i pewnie nie zadziała. Kombinuj. A może spróbujesz z pestkami dyni. Ja je miksuję w mikserze z odrobiną mleka i nie miałam problemu nawet z kotem, który był bardzo wybredny, zwłaszcza, że można do tej mikstury dodać coś mocno pachnącego. Powodzenia.

• malinka
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 tydzień temu #6262 przez malinka
Replied by malinka on topic naturalny środek na owsiki
gucio napisał:

Na owsiki a także inne Nasze żyjątka polecam kurację Paraprotexem CaliVita + Nopalin + AC Zymes (tu go znajdziecie:www.mniszek.com)
Moja siostra będąc alergikiem - astmatykiem od urodzenia, zachorowała jeszcze na łuszczycę skóry owłosionej, na dłoniach dopadło ją atopowe zapalenie skóry, zaparcia,a za czym idzie hemoroidy, nienaturalny apetyt i dziwne swędzenia w okolicach sromu. Lekarze widzieli w niej tylko alergiczkę i próbowali ją leczyć różnymi syntetykami ale bez skutku - bywały chwile, że było jeszcze gorzej. Obecnie kończy kurację tymi preparatami (trawa to już ok pół roku), dolegliwości ustąpiły, łuszczyca i atopowe zap. skóry jest już prawienie widoczna, trawienie się już unormowało a po dziwnych swędzeniach nie ma już ani śladu. Podczas wizyty kontrolnej lekarz rozłożył ręce i stwierdził, ze choroba sama się cofa. Takrze gorąco polecam!!!

Fajnie, tylko zapomniałeś napisać ile ta kuracja kosztuje. Ja sprawdzałam ... musiałabym oddawać połowę mojej pensji na te leki.... i to przez pół roku .... dziękuję bardzo.:(

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #6804 przez anetka
Replied by anetka on topic naturalny środek na owsiki
To pozostają pestki dyni albo czosnek. Własnie przygotowuję miksturę z pestek dla kotka.:)

• miśka_1
  • Gość
  • Gość
8 lata 7 miesiąc temu #11966 przez miśka_1
Replied by miśka_1 on topic naturalny środek na owsiki
No xxxx jest niezły. ja kupowałam na boskienoni. tam mają opisaną cała kurację też. trzeba kliknąc Produkty i znaleść xxx. pod nim jest link do kuracji. działa to bo sprawdziłam!!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena