× Choroby i niedyspozycje

naturalny środek na owsiki

• Maxa
  • Gość
  • Gość
6 lata 10 miesiąc temu #18332 przez Maxa
Replied by Maxa on topic naturalny środek na owsiki
Wypróbuj xxx , u nas się sprawdził, ale cena jest dość wysoka. Nam wystarczył ten jeden preparat, nie kupowałam całej kuracji. Ja kupuję na naturalnie24.pl ale można tez dostać gdzie indziej. Powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Iwona
  • Gość
  • Gość
6 lata 10 miesiąc temu #18419 przez Iwona
Replied by Iwona on topic naturalny środek na owsiki
Ja też polecam xxxx, a kiedy kupuje się w wyżej wspomnianym sklepie po zalogowaniu ma się od razu 33% taniej, czyli w sumie się opłaca

• ovex
  • Gość
  • Gość
6 lata 6 miesiąc temu #20476 przez ovex
Replied by ovex on topic naturalny środek na owsiki
Witam! Ja swoją walkę z tym robactwem wygrałem. Pozostało mi natomiast 1 duże opakowanie leku Ovex (taki sam jaj Verox czy Zentel). W opakowaniu znajdują się 4 tabletki, wystarczające na przejście 2 pełnych kuracji. Jeżeli ktoś zechce to mogę przesłać dyskretnie paczką pocztą polską. W razie pytań piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #20477 przez karolina
Replied by karolina on topic naturalny środek na owsiki
Przypominam, że reklamowanie środków komercyjnych na tym forum jest niezgodne z regulaminem. Proszę więcej nie wrzucać takich postów, bo będą usuwane. Poza tym wątek jest o naturalnych środkach na owsiki a nie tych a aptecznej półki.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena