× Choroby i niedyspozycje

naturalny środek na owsiki

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #132 przez justyna
naturalny środek na owsiki was created by justyna
Czy znacie jakiś naturalny srodek na owsiki? Ewentualnie coś z apteki ale bez recepty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #136 przez anetka
Replied by anetka on topic naturalny środek na owsiki
Pestki z dyni, ale musza być świeże. Dobry tez jest czosnek, ale chyba trzeba go stosowac przez jakiś czas i na surowo

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #141 przez amanda
Replied by amanda on topic naturalny środek na owsiki
Sok z kiszonych ogórków, ale nie wiem ile i jak długo trzeba go pić.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #142 przez paula321
Replied by paula321 on topic naturalny środek na owsiki
Zdecydowanie najlepszy jest czosnek, a także cebula i pestki dyni. Szczegółowe przepisy jak stosować czosnek i cebulę znajdziesz nawet na tej stronie w Zdrowie/Lecznicze warzywa .
Ja zawsze zwalczam czosnkiem robale u mojego psa i działa super, chociaż weterynarz nie jest zachwycony, bo wolałby, żebym kupiła u niego prochy.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #159 przez jolka
Replied by jolka on topic naturalny środek na owsiki
Tylko pamiętaj, że jajka robaków żyją nawet 3 miesiące. Zaleca się więc aby bieliznę gotować albo dobrze wyprać i odstawić na conajmniej 3 miesiące. Tylko jaki zapas bielizny trzebaby mieć na 3 miesiące! Pościel i ręczniki też gotować albo dokladnie prasować.

• gucio
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #1958 przez gucio
Replied by gucio on topic naturalny środek na owsiki
Na owsiki a także inne Nasze żyjątka polecam kurację Paraprotexem CaliVita + Nopalin + AC Zymes (tu go znajdziecie:www.mniszek.com)
Moja siostra będąc alergikiem - astmatykiem od urodzenia, zachorowała jeszcze na łuszczycę skóry owłosionej, na dłoniach dopadło ją atopowe zapalenie skóry, zaparcia,a za czym idzie hemoroidy, nienaturalny apetyt i dziwne swędzenia w okolicach sromu. Lekarze widzieli w niej tylko alergiczkę i próbowali ją leczyć różnymi syntetykami ale bez skutku - bywały chwile, że było jeszcze gorzej. Obecnie kończy kurację tymi preparatami (trawa to już ok pół roku), dolegliwości ustąpiły, łuszczyca i atopowe zap. skóry jest już prawienie widoczna, trawienie się już unormowało a po dziwnych swędzeniach nie ma już ani śladu. Podczas wizyty kontrolnej lekarz rozłożył ręce i stwierdził, ze choroba sama się cofa. Takrze gorąco polecam!!!

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #2338 przez Ena
Replied by Ena on topic naturalny środek na owsiki
paula321 napisał:

Ja zawsze zwalczam czosnkiem robale u mojego psa i działa super, chociaż weterynarz nie jest zachwycony, bo wolałby, żebym kupiła u niego prochy.

Paula, dopiero teraz wpadlam w ten temat. Mozesz mi powiedziec jak stosujesz ten czosnek u psa? Bo szczerze mowiac to wlasnie moj pies zostal pol roku temu oficjalnie nazwany przez trzech wetow alergikiem a objawy ma takie same jak jak opisal powyzej Gucio. Teraz po ponad 2 miesiecznej kuracji antybiotykami juz wiem , ze to prawdopodobnie robale, ale tabletki nie skutkuja do konca wiec jestem ciekawa jak stosujesz ten czosnek.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena