× Choroby i niedyspozycje

chroniczne zmęczenie

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #13045 przez Kahita
Replied by Kahita on topic chroniczne zmęczenie
Ja też popijam wodę z miodem i cytryną. Gdzieś na którymś z for sportowych znalazłam nawet przepis na domowy napój energetyczny, to była woda, miód, cytryna, sól i jeszcze coś ale nie pamiętam. Tylko, że mi miód z solą to słabo się komponuje. Właśnie postawiłam sobie za cel wypijać 2 litry wody mineralnej dziennie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #13051 przez mroowa
Replied by mroowa on topic chroniczne zmęczenie
Ambitnie. :laugh: Daj znać jak Ci poszło. Mój maks to butla 1,5 dziennie i tylko w upały. :(

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #13078 przez ann_a
Replied by ann_a on topic chroniczne zmęczenie
Kahita, kupuję wodę z miodem i cytryną. Stopniowo będę dodawać po trochu soli i zobaczę co z tego wyjdzie. Ale pijam dość duzo soku pomidorowego, więc soli mam chyba wystarczająco duzo.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #13099 przez rybka
Replied by rybka on topic chroniczne zmęczenie
Woda z miodem jest bardzo dobra, nie tylko zresztą na zmęczenie. Ale najlepiej przygotować szklankę takiej wody wieczorem i wypić rano na czczo. Nie wiem dlaczego, ale ten miód musi jakiś czas stać z wodą, żeby nabrać zdrowotnej mocy. Moja babcia pije taką wodę od wielu lat i może dlatego jest okazem zdrowia. :)

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #13111 przez ania89
Replied by ania89 on topic chroniczne zmęczenie
A Ty nie pijesz jak wiesz, że taka zdrowa?

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #13126 przez rybka
Replied by rybka on topic chroniczne zmęczenie
Czasami pijam, ale problem u mnie taki, że naogół zapominam przygotować szklankę wieczorem. :( Jak sobie nawet przypomne przed snem to okazuje się, że nie ma przestudzonej przegotowanej wody, a do gorącej nie można wkładać miodu. Kiedys próbowałam z woda mineralną, ale to nie to. Chyba będę musiała popracować nad nawykiem wcześniejszego odlewania przegotowanej wody np. do dzbanka.

• marcin
  • Gość
  • Gość
8 lata 1 miesiąc temu #13158 przez marcin
Replied by marcin on topic chroniczne zmęczenie
Ja cierpie na chroniczne zmeczenie przed pojsciem na uczelnie, a jak wracam to zmeczenie mija i moge balangowac do rana. :woohoo:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena