× Choroby i niedyspozycje

chroniczne zmęczenie

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12872 przez jagula
chroniczne zmęczenie was created by jagula
Od kilku tygodni jestem nonstop zmęczona. Po prostu masakra. :( Wstaję rano i już czuję się zmęczona, najgorsze sa poniedzialki, perspektywa całego tygodnia tak mnie dobija, że nie jestem w stanie nic robić. :( Nie jest to chorobliwe, bo wyniki mam dobre. :S Myślę, że to może mieć jakiś związek z tym ze jestem sową, bo rano jest zdecydowanie gorzej. Ma któraś z was coś takiego? Jak sobie radzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12880 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic chroniczne zmęczenie
Może brakuje ci jakichś witamin?

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12892 przez meg
Replied by meg on topic chroniczne zmęczenie
To że jesteś sową nie tłumaczy dlaczego jesteś zmęczona od kilku tygodni, bo sową pewnie jesteś od urodzenia. Zastanów się co może być przyczyną, może za dużo pracujesz ostatnio. :S A może to jest związane z wiosennym przesileniem, tyle tylko, że trochę opóźnionym. Ja na Twoim miejscu zmusiłabym się do ruchu na wolnym powietrzu, dotlenienie nikomu jeszcze nie zaszkodziło. A w ostateczności można spróbować witamin, bo może brakuje ci tych z grupy B?

• jagula
  • Gość
  • Gość
8 lata 3 tygodni temu #12899 przez jagula
Replied by jagula on topic chroniczne zmęczenie
Witamin mi raczej nie powinno brakować, bo odżywiam się jednak prawidłowo. No ale spróbuję przez jakiś czas brac suplementy, może mi nie zaszkodzą. ;)

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12909 przez matylda
Replied by matylda on topic chroniczne zmęczenie
Wybierz takie, które mają omega3 w składzie albo zrób sobie kurację rybną, bo niedobory omega3 też mogą być przyczyną zmęczenia i braku energi.

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12918 przez jagula
Replied by jagula on topic chroniczne zmęczenie
Chyba nie ma suplementów witaminowo-minerałowych z omega3. :S Pytałam w aptece ale proponowano mi albo zestawy witamin albo osobno omega3 albo zestawy z omega ale na konkretne dolegliwosci np. przy chorobach oczu. Chyba więc skoncentruję się na rybach.

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #12923 przez andrea
Replied by andrea on topic chroniczne zmęczenie
można brać oddzielnie suplementy z olejem rybnym.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena