× Choroby i niedyspozycje

kłopoty z zasypianiem

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #10414 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic kłopoty z zasypianiem
Stres i przepracowanie tez mogą dawać takie objawy.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #10421 przez chuda
Replied by chuda on topic kłopoty z zasypianiem
Zestresowana raczej nie jestem, ale faktem jest, że gonię w piętkę, bo chyba wzięłam na siebie za dużo zadań. Nie wiesz jak rozpoznać czy to jest to?

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #32495 przez Selena
Replied by Selena on topic kłopoty z zasypianiem
U mnie ze snem też jakiś czas temu cyrki były. Mimo, że starałam się dbać jak najlepiej o tą tzw. higienę snu i tak padałam dopiero grubo po drugiej nad ranem. Na nic zdało się wietrzenie pokoju, wyniesienie stamtąd wszelkich urządzeń, słuchanie relaksacyjnej muzyki i nacieranie się olejkiem miętowym. Zero efektu. Kiedy było gorąco nawet wkładałam piżamę do zamrażarki, żeby się ochłodzić nieco i tak zasnąć, też nie pomogło. W końcu zdecydowałam się kupić jakieś prochy i pasło na forsen forte. Zadział na mnie skutecznie już po 3 dniach, bo zasnęłam po nim w ciągu 30 minut i wstałam rano wypoczęta, wyciszona:)

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #32497 przez nata
Replied by nata on topic kłopoty z zasypianiem
I 3 dni czekałaś na efekt? Dobrze, że nie trafiło jak byłaś w pracy czy szkole. ;)

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #32498 przez Selena
Replied by Selena on topic kłopoty z zasypianiem
Troszkę źle to ujęłam. Oczywiście w trakcie 3 poprzednich nocy też spałam. Pierwszej po 2 godzinkach, drugiej troszkę szybciej, ale faktycznie fajny efekt przyszedł dopiero 3 dnia:) A tak swoją drogą faktycznie szef trochę by się zdziwił, gdyby wzięło mnie w pracy. Przychodzi do mnie, a ja chrapię przy komputerze :P Nie umiem sobie nawet hipotetycznie takiej reakcji wyobrazić:)

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #32798 przez miśka
Replied by miśka on topic kłopoty z zasypianiem
Ja piłam melisę parzoną z dwóch torebek, na godzinę przed spaniem wyłączałam komputer/telewizor (żeby nić człowiekowi w twarz nie świeciło) i źródła silnego światła. Czytałam sobie spokojnie, przy małej lampce książkę, później ciepła kąpiel, stopery do uszu, opaska na oczy i lulu :))

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #32807 przez anka
Replied by anka on topic kłopoty z zasypianiem
Miśka, to ile czasu w sumie zajmuje ci przygotowanie do snu?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena