× Choroby i niedyspozycje

kłopoty z zasypianiem

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #1948 przez alina
Replied by alina on topic kłopoty z zasypianiem
Weź do czytania jakąś nudną książkę. Ja mam kilka podręczników, które dają 100% gwarancji na szybkie zaśnięcie o każdej porze. Niestety muszę przez nie przejść.:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #2065 przez blondynka
Replied by blondynka on topic kłopoty z zasypianiem
Niestety, nudna książka nie pomaga. Jak mam taką czytać to tak zaczyna mnie to irytować, że dopiero nie mogę zasnąć.:(

____________________________________________________________________________________________________
{mosloadposition advert1}

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #2075 przez alina
Replied by alina on topic kłopoty z zasypianiem
to weź trochę mniej nudną, np taką, którą mogłabyś czytać gdybyś nie była zmęczona

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #2077 przez rybka
Replied by rybka on topic kłopoty z zasypianiem
meg napisał:

... mam wypróbowaną metodę wyciszenia się. Po prostu sama z sobą gram w myślach np. w "państwo, miasto" czyli wymyślanie po kilku nazw państw czy miast na określoną literę albo ćwiczenie "spellowania" z imionami lub nazwami miast po angielsku ...

Wczoraj miałam okazję wypróbować tą metodę i rzeczywiście pomogła. Polecam wszystkim na lekkie stany bezsenności.

• Ula
  • Gość
  • Gość
10 lata 9 miesiąc temu #2085 przez Ula
Replied by Ula on topic kłopoty z zasypianiem
Na mnie tego typu zabawy nie pomagają na sen. Mam wrażenie, że mój mózg się bardziej ożywia zamiast wyciszyć. Zato wpaniale zasypiam przy włączonym telewizorze. Polecam

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #2094 przez rybka
Replied by rybka on topic kłopoty z zasypianiem
To chyba zależy od przyczyny zakłóceń snu. Jeśli jest nią jakiś problem, który natarczywie zaprząta ci głowę, to wtedy sposób meg jest bardzo pomocny, bo odwraca uwagę od tego problemu.

• angela
  • Gość
  • Gość
10 lata 9 miesiąc temu #2181 przez angela
Replied by angela on topic kłopoty z zasypianiem
Ja na ogół śpię dobrze, czasami mam małe problemy ale zazwyczaj wystarcza gorące mleko z miodem. Od czasu do czasu mam jednak okresy, gdy nic, poza tabletkami nasennymi, nie pomaga. Po prostu nie jestem w ogóle śpiąca, czuję się wieczorem tak jakby to był środek dnia i jak położę się to mogę leżeć do rana i nie zasnę. Ten okres bezsenności przychodzi nagle i nagle sam odchodzi. Nie mogę dojść przyczyny, napewno nie jest to związane ze stresem, kłopotami, przepracowaniem, pobudzeniem, zażywaniem leków itp. Miewacie coś takiego?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena