× Choroby i niedyspozycje

kłopoty z zasypianiem

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu - 1 rok 2 miesiąc temu #48362 przez fugazi
Replied by fugazi on topic kłopoty z zasypianiem

barba napisał: Ekspres to najczęstszy winowajca niestety przy bezsenności, mój tato ostatnio zaczął też cierpieć na bezsenność, nigdy nie miał problemów z zasypianiem, wystarczyła mu minuta i już spał, a teraz narzeka i chodzi podenerwowany cały dzień i nie da się z nim dogadać, mówiłam żeby sobie kupil nervomix sen ale nie wiem czy posłucha.

Dokładnie tak. Gdy sie stresujemy tym że nie zasypiamy to tym bardziej się nakręcamy i jeszcze trudniej nam zasnąć. Trzeba się uspokoić i nie przejmować tym ile godzin zostało nam do pobudki a oczyścić umysł i postarać się wypoczać :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #48376 przez blondie
Replied by blondie on topic kłopoty z zasypianiem
Dobrze mówić, gorzej wykonać.;)

Więcej
9 miesiąc 2 tygodni temu #50155 przez barba
Replied by barba on topic kłopoty z zasypianiem
gdyby to nie nakręcanie się było takie proste, miałam taki okres w życiu że bez nervomixa sen nie dawało się w nocy spać, trwalo to parę tygodni a potem jak sytuacja w pracy się uspokoiła to i problemy ze snem się zmniejszyły

Więcej
9 miesiąc 6 dni temu - 9 miesiąc 6 dni temu #50253 przez magda906
Replied by magda906 on topic kłopoty z zasypianiem
Myślę, że przydałaby się tutaj konsultacja z psychologiem. Tu znajdziesz bardzo dobrych specjalistów xxx .Ja też ostatnio gorzej sypiam, ale to chyba ze stresu, sama już nie wiem. Budzę się co chwilę w nocy.

Więcej
9 miesiąc 22 godzin temu #50321 przez bogna
Replied by bogna on topic kłopoty z zasypianiem
Ja odkryłam ostatnio nowy sposób odwracania uwagi od spraw, które nie dają zasnąć. A mianowicie mnożenie przez 2 kolejnych cyfr czyli 2,4,8,16,32 ... Na początku idzie łatwo ale jak wejdzie się na tysiące to już trudniej i umysł buntuje się i sen sam przychodzi.:laugh:

Więcej
8 miesiąc 3 tygodni temu #50385 przez blondie
Replied by blondie on topic kłopoty z zasypianiem
Tylko, że po paru nocach zna się na pamięć te liczby.;)

Więcej
7 miesiąc 1 tydzień temu #50815 przez barba
Replied by barba on topic kłopoty z zasypianiem
też tego sposobu próbowałam, też słyszałam o odejmowaniu jakiejś nieparzystej liczby, ale mnie to szybko nudzi znów umysł wraca do problemów, to ja już wole moje ziolowe tabletki, te to chociaż są skuteczne

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena