× Choroby i niedyspozycje

sposoby na wiosenne przesilenie

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12166 przez krycha
sposoby na wiosenne przesilenie was created by krycha
Czy Wy też odczuwacie wiosenne przesilenie? Ja zawsze na początku wiosny jestem bez życia, kompletnie padnięta, nie mam sił na nic, nie mogę się skoncentrować na pracy, za to łatwo wpadam w rozdrażnienie. Przechodzi mi w maju, czasami pod koniec kwietnia. Też tak macie? Jak sobie radzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12168 przez karolina
Replied by karolina on topic sposoby na wiosenne przesilenie
Wykorzystuj wiosnę do zwiększonego ruchu na powietrzu, nawet jeśli miałby to być tylko spacer do/z pracy. Dotlenisz się i naprawdę od razu będzie lepiej. :) Poza tym zwróć uwagę na odżywianie, w tym głównie na produkty bogate w magnez , usuną rozdrażnienie. Ważne są też witaminy , zwłaszcza z grupy B.

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #12184 przez meg
Replied by meg on topic sposoby na wiosenne przesilenie
Mnie pomaga ruch na powietrzu (a mam go aż nadto :laugh: ) i słońce. No i twarożek z rzodkiewkami i szczypiorkiem, sałatka z mniszka ...

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #12219 przez monika88
Replied by monika88 on topic sposoby na wiosenne przesilenie
Energię zwiększa energia, czyli ruch na świeżym powietrzu. Nie ma nic lepszego. Zbliża się weekend, więc wykorzystaj go, wyciągnij rower, wybierz się na spacer, poskacz z dziećmi przez skakankę ....

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #12277 przez magda
Replied by magda on topic sposoby na wiosenne przesilenie
Zgadzam się, że ruch na powietrzu jest najważniejszy dla przezwyciężenia wiosennego zmęczenia. Ale może tylko nam, nie cierpiącym na wiosenne przesilenie, tak się zdaje. :S

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #12293 przez krycha
Replied by krycha on topic sposoby na wiosenne przesilenie
No właśnie Magdo, żeby się ruszać trzeba mieć mały zapas energii, a jak go nie ma to i za ćwiczenia trudno się zabrać. :(

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #12315 przez weronka
Replied by weronka on topic sposoby na wiosenne przesilenie
To może zacznij od odpowiedniej diety, są już nowalijki, dobrze jest również jeść kiełki jako dodatek do sałatek i kanapek. Ja o tej porze robię sałatki z wykorzystaniem dzikich roślin np. mniszka, szczawiu i innych "chwastów" + świeży szczypiorek i rzodkiewki. Naprawdę dodają energii i chęci do ruszania się. :)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena