× Choroby i niedyspozycje

sposoby na gorące stopy

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #7856 przez magda
Replied by magda on topic sposoby na gorące stopy
Słuchajcie dziewczyny, u mnie przyczyną gorących stóp był z pewnością niedobór którejś z wit. B. Po kuracji drożdżami mineło a teraz (3 tygodnie po odstawieniu drożdży) znowu mam epizody gorących stóp. Zastanawia mnie tylko skąd się u mnie bierze niedobór wit. B, bo odzywiam się zdrowo.:S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #7861 przez karolina
Replied by karolina on topic sposoby na gorące stopy
A nie pijesz przypadkiem za duzo kawy? A może masz problemy z jelitami? Poczytaj kto ryzykuje niedoborem.

• kira
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #8074 przez kira
Replied by kira on topic sposoby na gorące stopy
Witam,szukam pomocy bo nie wiem co robic pracuje zagranica bylam u roznych lekarzy ale nie wiedza co mi jest mam problem z Goracymi stopami a w dodatku bardzo sie poca musze zmieniac 2 razy dziennie skarpetki i buty chodze tylko w dobrych firmowych, takze bola mnie golenie bo mam stojaca prace, rano jak wstaje czuje straszny bol i ciezkosc.Wiecie moze do jakiego lekarza mam sie z tym problemem udac chce skonsultowac sie z polskim lekarzem pozdrawiam Ania.:(

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #8076 przez karolina
A nie masz żylków albo "pajączków" na nogach? Moim zdaniem, powinnaś zrobić usg dopplerowskie żył. Ale może to tylko zastój krwi w efekcie jej zagęszczenia, bo np. za mało pijesz? Pocenie nóg może być niezależne, a tracisz przez pot płyny więc tym bardziej powinnaś duzo pić.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #8082 przez meg
Replied by meg on topic sposoby na gorące stopy
Aniu, a próbowałaś kuracji wit. B? Może u Ciebie ma to związek z krążeniem, ale rozmawiałam kiedyś z młodym farmaceutą, który też uskarżał się na ten problem. Mówił, że problem pojawił się jak zaczął pracować w aptece, godzinami na stojąco. Twierdził, że trochę lepiej jest, gdy po przyjściu do pracy zmieni obuwie na lżejsze.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #8083 przez kira
Replied by kira on topic sposoby na gorące stopy
Witam,jem witaminy robilam badanie doplera i nic,bylam u dermatologa nie wiedza co to jest mam chyba nadczynnosc tarczycy ale nie wiem czy to moze byc od tego mecze sie z tym od 3 lat i nie wiem co robic do jakego lekarza isc w tej sprawie pozdrawiam

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #8090 przez karolina
Pocenie może być od nadczynności tarczycy. A jak u Ciebie z ciśnieniem? Przy nadczynności tarczycy jest wysokie ciśnienie skurczowe. Chyba najlepiej zrobić badanie na poziom tyroksyny i jeśli nie będzie prawidłowy to iść do endokrynologa. Ale czy od nadczynności tarczycy możesz mieć kłopoty ze stopami? Hmm ... poszukaj informacji czy moga być takie objawy. Obawiam się jednak, że ciężko będzie znaleźć przyczynę (zobacz wyżej post chłopaka, który też boryka się z tym problemem, podobnie jak jego ojciec-lekarz). Gdyby to było proste to ojciec-lekarz chyba znalazłby przyczynę.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena