× Choroby i niedyspozycje

sposoby na gorące stopy

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #7149 przez julka
Replied by julka on topic sposoby na gorące stopy
a jak u ciebie z wypróżnieniami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Kasia
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #7159 przez Kasia
Replied by Kasia on topic sposoby na gorące stopy
Myślę, że normalne, w każdym bądź razie codzienne. Ale faktem jest, że od jakiegoś czasu czuję się ociężała, jakby wypróżnienie nie było kompletne. Myślisz, że to może mieć wpływ na uczucie gorąca w brzuchu?:S

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #7164 przez julka
Nie wiem czy jest związane uczuciem gorąca, ale wszelkie problemy z wypróżnianiem mogą świadczyć o jakichś chorobach jelit, np. stanem zapalnym. Ja zapytałabym się swojego lekarza.

• Kasia
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #7171 przez Kasia
Zapytam, ale przy okazji, bo przecież nie polecę specjalnie z takim problemem. Myślałam tylko, ze może to jest ten sam problem co gorące stopy, skoro go miałam wcześniej, ale może to dwie niezależne sprawy.:S

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #7188 przez julka
Raczej niezależne. Zapytaj lekarza, a w międzyczasie możesz spróbować popijać np. siemie lniane, jesli to stan zapalny to powinno się poprawić.

• Kasia
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #7198 przez Kasia
Może masz rację. Teraz wydaje mi się, że to co odczuwam to nie tyle gorąco, co pieczenie. Więc może to stan zapalny.:S Kupiłam już siemię lniane i właśnie parzy się.

• Kasia
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #7235 przez Kasia
Słuchajcie, to moje gorąco w brzuchu chyba jednak ma związek z gorącymi stopami. Wczoraj miałam ok. godzinną podróż samochodem. Torebkę jak zwykle położyłam na kolanach, a właściwie udach, tak że trochę opierała się o brzuch. No i szybko poczułam gorąco, tam gdzie leżała torebka, czyli na udach i częściowo brzuchu. I teraz mnie oświeciło, że przy biurku odczuwam gorąco w brzuch, gdy laptop jest odsunięty, tak że przysuwam się z krzesłem do biurka i dotykam brzuchem blatu. Gdy spróbowałam siedzieć w oddaleniu, nie czułam gorąca. Ciekawe.;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena