× Choroby i niedyspozycje

sposoby na gorące stopy

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #6960 przez dominika
Replied by dominika on topic sposoby na gorące stopy
ale i gorące i zimne stopy to zaburzenie krążenia, tylko jak witamina B wpływa na krążenie?:S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Filip
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #7103 przez Filip
Replied by Filip on topic sposoby na gorące stopy
Ja też mam problem z gorącymi stopami. Ma to tez mój tata lekarz. W nocy nie mogę spać, bo jest mi tak gorąco ze zawsze śpię z odkrytymi nogami. Szczególnie dokuczało mi to wtedy jak bylem na trenowałem i dużo biegałem. Nie moglem przez to spać. W nocy moczyłem nogi w lodowatej wodzie to dawało ukojenie na 10 min. Po czym miałem suchuteńkie i znowu gorące. Ostatnio 9od 5 lat) mi ten problem się zmniejszył. Nogi mam ciepłe przed spaniem ale nie gorące. Podejrzewam, ze w dzień jak wrócę z pracy to mam momenty ze mi metabolizm zwolni i wtedy mam zimne. Łatwiej mi wtedy zasnąć. Myślę, ze tutaj bardziej chodzi o metabolizm i nadciśnienie (czasem zdarzało mi sie niewielkie), które na studiach przez stres miałem wyższe a ostatnio mam niższe. Zacząłem też pić bardzo dużo wody.:S Intrygujace

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #7106 przez meg
Replied by meg on topic sposoby na gorące stopy
Ciekawe to co piszesz. U mnie to napewno nie ma związku z nadciśnieniem, bo kiedys miałam i to dosyć wysokie, ale wtedy nie widziałam co to gorące stopy. Czy u ciebie one rzeczywiście SĄ gorące? Ja mam wrażenie gorących stó, jakbym wsadziła je do kominka, ale one wcale nie są gorące. Ciepłe owszem, ale nie gorące. No i ostatnio problem jakby ucichł, ale też zaczęłam zwracać uwage na picie i może tu leży tajemnica.:S Skłaniałam się raczej ku tezie, że przyczyną jest słabsze krążenie żylne, ale piszesz, że miałeś te sensacje jak dużo trenowałeś, czyli nie ma to związku z krążeniem, bo wtedy przecież musiało być super. Metabolizm? Hmm ....

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #7116 przez magda
Replied by magda on topic sposoby na gorące stopy
U mnie też stopy są ciepłe ale nie gorące, tylko odnoszę wrażenie jakby były strasznie gorące. No i jak chodzę to też mi się to przytrafia, tak jak u Filipa po treningu. Nie bardzo tylko rozumiem co z tym metabolizmem.:S

• Kasia
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #7126 przez Kasia
Replied by Kasia on topic sposoby na gorące stopy
Ja mam teraz inny problem. Przeszłam już przez okres gorących stóp. Nie wiem jaka była przyczyna, ale mi minęło i teraz nawet czasami muszę zakładać wełniane skarpetki, bo zimno mi w stopy. Ale pojawił się nowy problem .... gorąco mi w brzuch! I tylko jak siedzę, zwłaszcza przy biurku. tak mam je ustawione, że pisząc na laptopie dotykam brzuchem do blatu biurka i nie wiem czy dlatego odczuwam tam gorąco. Ale dlaczego wcześniej tego nie było? Sama już nie wiem czy to jakaś wędrująca gorączka, czy może cos mi się dzieje z jelitami.:S Miewacie też coś takiego?

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #7133 przez jagna
Replied by jagna on topic sposoby na gorące stopy
Pewnie laptop cię grzeje.:woohoo:

Jagna

• Kasia
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #7138 przez Kasia
Replied by Kasia on topic sposoby na gorące stopy
Nie, to nie laptop. Laptop jest ok. 30 cm od brzegu biurka i dodatkowo na podstawce zapewniającej dobrą wentylację. No i gorąco jest mi też gdy siedze prosto przy stole np. przy obiedzie. Jak siedzę nieco odchylona do tyłu np. na fotelu to jest ok. Dlatego zastanawiam się czy to nie jest związane z jelitami.:S

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena