× Choroby i niedyspozycje

sposoby na gorące stopy

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #3634 przez magda
Replied by magda on topic sposoby na gorące stopy
hmm ... ciekawa hipoteza, może naukowcy powinni się za nią zabrać :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #4889 przez magda
Słuchajcie dziewczyny, dziś poczułam gorąco w stopy (a dzień ani gorący ani bardzo zimny) i dopiero do mnie dotarło, że przez ponad pół roku miałam spokój. A jak u was?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #4893 przez meg
Replied by meg on topic sposoby na gorące stopy
U mnie spokój, może wyleczyłam się?

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #5193 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic sposoby na gorące stopy
Słuchajcie dziewczyny, mam nową hipotezę dot. przyczyn gorących stóp. Od dawna nie miałam takich problemów, a wczoraj znowu nagle poczułam piekące stopy. :(
Cóż takiego wczoraj zdarzyło się? Otóż cały dzień byłam zalatana i bardzo mało piłam, a wody prawie wcale, bo nawet w samochodzie skończyła mi się. Dawno nie odczuwałam pragnienia, bo piję profilaktycznie zanim chce mi się pić, a wczoraj ciągle byłam spragniona. No i w zimie gdy miewam problemy ze stopami prawie nie pijam wody tylko herbaty, a te są moczopędne. W lecie piję duzo czystej wody i może przez to w lecie po prostu krew jest rzadsza i lepiej krąży a w zimie staje się lepka i dochodzi do zastojów w kończynach. :unsure:
Jak Wam sie podoba ta hipoteza. Poobserwujcie u siebie i napiszcie czy u Was też nie może ten problem byc związany z odwodnieniem.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #5199 przez meg
Replied by meg on topic sposoby na gorące stopy
A wiesz, że może i masz rację.:unsure: Ja miewam kłopoty ze stopami praktycznie tylko w zimie, a wtedy też nie pijam wody. W każdym bądź razie będę obserwować i meldować.;)

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #5204 przez magda
Hmm ... czy ja wiem :unsure: ja w ogóle mało pijam, jeśli już to herbaty lub soki... może trzeba przemóc się?

• honorata
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #5372 przez honorata
Replied by honorata on topic sposoby na gorące stopy
Ja tez miewam problem goracych stop i wiem, ze jest zwiazany ze zlym krazeniem krwi w nogach (mam zreszta "pajaczki" pod kolanami, co potwierdza, ze z krazeniem nie najlepiej). Wiem, ze wogole trzeba pic duzo czystej wody, ale jakos nie kojarzylam tej wody z goracymi stopami. Ale to trzyma sie kupy. Juz poustawialam sobie wszedzie butelki z woda i zaczynam pic na sile ... moze z czasem naucze sie pic bez zmuszania sie.B)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena