wielkanoc-photoxpress 2612959

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia, dobrego nastroju, miłych chwil w gronie najbliższych i odpoczynku od codziennych trosk

życzy redakcja CYBERBABY

× Choroby i niedyspozycje

sposoby na gorące stopy

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2254 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic sposoby na gorące stopy
Poczytałam o witaminie B1 i może coś w tym jest. Chyba jem za mało produktów w nią bogatych, no i ta kawa, zdecydowanie za dużo piję. Chyba kupię B1 w tabletkach, co lepiej samą B1 czy complex?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2264 przez magda
Replied by magda on topic sposoby na gorące stopy
U mnie to raczej nie niedobory witaminy B1 ale jeśli ty masz jakieś wątpliwości to spróbuj zażywać ją przez jakiś czas. Poczytaj o innych wit z grupy B, pewnie też ci brakuje więc raczej kup B complex. Ja bym tak zrobiła na twoim miejscu.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2273 przez asia87
Replied by asia87 on topic sposoby na gorące stopy
A ja myślę, że te zimne stopy mogą miec związek z odmrożeniem do którego kiedys doszło... mój mąż od dwóch tygodni znowu się skarży na gorące i swędzące stopy i czasami dłonie. Może kiedyś miałyście odmrożone albo mocno zmarźnięte stoy...?

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2277 przez magda
Replied by magda on topic sposoby na gorące stopy
hmm ... u mnie z pewnością nie ma to nic wspólnego z odmrożeniem, bo nigdy go nie miałam. Zmarznięte nogi często miewałam ale też nie wydaje mi sie, że to pieczenie jest z tym związane. U mnie zaczęło się właśnie od jednych bardzo ciepłych śniegowców, nagle poczułam gorąco w stopach. Przedtem często było mi zimno w stopy, teraz praktycznie nigdy. Może rzeczywiście coś z krążeniem nie tak, ale dlaczego tak nagle?

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2278 przez Zuzanna
Replied by Zuzanna on topic sposoby na gorące stopy
Ja też nigdy nie miałam odmrożonych nóg ani nie pamiętam, żeby mi kiedyś szczególnie zmarzły :huh:

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2286 przez kinga
Replied by kinga on topic sposoby na gorące stopy
asia87 napisał:

A ja myślę, że te zimne stopy mogą miec związek z odmrożeniem do którego kiedys doszło...

A może wspólnym mianownikiem odmrożenia i gorących stóp jest złe krążenie żylne i zastój krwi w nogach? Coś mi się wydaje, że o odmrożenie jest łatwiej gdy krążenie szwankuje.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2299 przez karolina
Replied by karolina on topic sposoby na gorące stopy
asia87 napisał:

A ja myślę, że te zimne stopy mogą miec związek z odmrożeniem do którego kiedys doszło... mój mąż od dwóch tygodni znowu się skarży na gorące i swędzące stopy i czasami dłonie.

Jeśli mąż ma problemy i ze stopami i dłońmi to zainteresowałabym się jednak krążeniem. Czy miał robione badania w tym kierunku? Nie ma "pajączków" na nogach albo utrudnionego gojenia się ran na nogach?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena