× Choroby i niedyspozycje

sposoby na gorące stopy

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #20674 przez mroowa
Replied by mroowa on topic sposoby na gorące stopy
A próbowałaś któregoś ze sposobów polecanych przez dziewczyny, np. masażu stóp, zażywania dodatkowo wit. B, zwiększenia podazy płynów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• irena
  • Gość
  • Gość
6 lata 8 miesiąc temu #21013 przez irena
Replied by irena on topic sposoby na gorące stopy
Prosze , o pomoc!

Co noc nie mogę spać ze względu na gorące stopy.
Co robić , z góry dziękuję.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #21014 przez mroowa
Replied by mroowa on topic sposoby na gorące stopy
A co już próbowałaś robić, żeby zapobiec pieczeniu? Próbowałaś wit. B czy masażu stóp przed snem? Robiłaś jakieś badania, np na poziom glukozy? A nie masz przy okazji mrowienia w nogach? Czytałam niedawno, że przy problemach z kręgosłupem lędźwiowym może być pieczenie stóp ale wtedy jest i mrowienie.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu - 4 lata 5 miesiąc temu #32913 przez podszewka
Replied by podszewka on topic sposoby na gorące stopy
kurcze mam ten problem od jakiegoś czasu niby fajnie ze w zimie cieplo w stopy itp ale w domu jak jestem to momentami mnie pieka :/ tak mi goraco ze musze ciagle zmieniac posciel jak spie, szukac cieplego miejsca na parkiecie i tak dalej ;/ grzybicy nie mam to na pewno, jak widze wasze wypowiedzi to jest sporo przyczyn, szukalam w sumie tych info po sieci i tylko znalazlam tutaj u was dyskusje i w tym miejscu: biomedical.pl/forum/gorace-podeszwy-stop-vt17236.html ale laska tam tyle pisala ze az sie zdziwiłam ile jest możliwości :||| myślicie ze dermatolog da radę wszystko załatwić czy może się okazać że konieczna bd wizyta u innego specjalisty????

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #32916 przez pauladra
Replied by pauladra on topic sposoby na gorące stopy
Objawy pieczenia są też przy niedoborze witaminy B12. Ale wtedy jest też mrowienie i drętwienie.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #32917 przez podszewka
Replied by podszewka on topic sposoby na gorące stopy
nie sądzę żebym miała niedobory tych witamin :/ regularnie uzupełniam braki witamin i dbam o dobrą diete, ryby, warzywa, oliwa z oliwek, drób, nabiał i tak dalej :/

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #32918 przez pauladra
Replied by pauladra on topic sposoby na gorące stopy
Różnie może być. Możesz np. mieC problemy z przyswajaniem tej witaminy. A poza tym w standardowych suplementach witaminowych B12 na ogół nie ma.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena