× Choroby i niedyspozycje

alergia pokarmowa?

• wiktoria
  • Gość
  • Gość
8 lata 1 miesiąc temu #11665 przez wiktoria
Replied by wiktoria on topic alergia pokarmowa?
Nie próbowałam nic alternatywnego i nawet nie wiedziałabym od czego zacząć. A akupunktura raczej odpada, bo w moim przypadku byłaby to wielka wyprawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #11952 przez weronka
Replied by weronka on topic alergia pokarmowa?
Może jednak warto spróbować. Czytałam niedawno o akupunkturze i opinie, że często potrafi skutecznie wyleczyć z alergii. A jechać przecież nie musisz do Chin. ;) Co to jest nawet kilkaset km w porównaniu do męczącej alergii.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #11958 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic alergia pokarmowa?
Mój syn ma alergie na wiele pokarmów, ale objawia mu się na skórze w zgięciach rąk i nóg oraz wokół oczu, wyeliminowałam już bardzo wiele pokarmów ale ciągle wychodzi coś nowego :(
Ja tez studiuje każde opakowanie ale i tak raz na jakiś czas coś nie dopiszą bo dziecko ma wysypkę i często nie wiadomo po czym.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #11990 przez Vicky
Replied by Vicky on topic alergia pokarmowa?
A może Twój syn uczula się na coraz to inne produkty?

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12122 przez jagoda
Replied by jagoda on topic alergia pokarmowa?
Krokusik napisał:

....
Ja tez studiuje każde opakowanie ale i tak raz na jakiś czas coś nie dopiszą bo dziecko ma wysypkę i często nie wiadomo po czym.

Ja myślę, że tu nie chodzi o przeoczenie na etykiecie jakiegoś surowca, bo producenci piszą nawet na etykiecie na wszelki wypadek, że w zakładzie przerabiają jeszcze takie a nie inne produkty, które nie wchodzą w skład danego produktu, ale mogą jakimś cudem domieszać się do innego wyrobu. Tu pewnie chodzi o to, że testy na alergię nie są wykonywane na wszystkie możliwe alergeny, no i z czasem człowiek uczula się na coraz to nowsze alergeny. ;)

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #12152 przez ksenia
Replied by ksenia on topic alergia pokarmowa?
weronka napisał:

Może jednak warto spróbować. Czytałam niedawno o akupunkturze i opinie, że często potrafi skutecznie wyleczyć z alergii. A jechać przecież nie musisz do Chin. ;) Co to jest nawet kilkaset km w porównaniu do męczącej alergii.

Ja też słyszałam, że akupunktura jest skuteczna na alergię. A może spróbować akupresury? Działa na podobnej zasadzie i może chociaż złagodzi objawy alergii. :S

• Wiktoria
  • Gość
  • Gość
8 lata 2 tygodni temu #12185 przez Wiktoria
Replied by Wiktoria on topic alergia pokarmowa?
A mogłabyś podpowiedzieć coś na temat akupresury? Jakie punkty uciskać?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena