× Choroby i niedyspozycje

wysypka!!!

• natasza
  • Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 8 miesiąc temu #10562 przez natasza
wysypka!!! was created by natasza
Mój problem to wysypka. Mam ją od kilku miesięcy i występuje na całym ciele ale najczęściej na plecach. czasami jest lepiej i cofa się całkowicie, ale po kilku dniach wraca jak bumerang.:( Odwiedziłam już kilku lekarzy, ale żaden nie podał mi konkretnej przyczyny, wszyscy mówią tylko o alergii, ale testy nie wykryły żadnego alergenu.:( Miała któraś z Was tak samo, albo słyszała o podobnym przypadku, ale wyleczonym? Jaka może być przyczyna i co pomaga?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #10570 przez kinga
Replied by kinga on topic wysypka!!!
Wiesz Natasza, to pewnie jednak jest uczulenie. A to, że nie wykryto alergenu jeszcze o niczym nie świadczy, bo uczulać może praktycznie wszystko, a testy są tylko na podstawowe alergeny. Musisz sama obserwować w jakich okolicznościach ci się pogarsza i może wpadniesz co może cię uczulać.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #10610 przez mroowa
Replied by mroowa on topic wysypka!!!
A nie bierzesz jakichś leków? One często są powodem alergii. Nawet niewinne suplementy i odżywki mogą uczulać.

• natasza
  • Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 7 miesiąc temu #10618 przez natasza
Replied by natasza on topic wysypka!!!
Nie, leków nie biorę, poza oczywiście tymi przepisanymi przez dermatologa na uczulenie. Ale ostatnio nawet tych nie biorę, bo źle na mnie wpływają.:( Suplementy zdarzało mi się brać ale od miesięcy nie biorę żadnego.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #10627 przez ksenia
Replied by ksenia on topic wysypka!!!
Kinga ma rację, jak sama nie odkryjesz co cię uczula, to nie będziesz wiedziała. Obserwuj siebie i notuj w jakich okolicznościach jest gorzej, co wtedy jadłaś, gdzie byłaś, z kim się spotykałaś itd.

• natasza
  • Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 7 miesiąc temu #10636 przez natasza
Replied by natasza on topic wysypka!!!
z kim się spotykałaś????:ohmy:

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #11501 przez ksenia
Replied by ksenia on topic wysypka!!!
Tak, bo uczulona możesz być na jakąś osobę tj. na zapach jej perfum a nawet potu. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena