× Choroby i niedyspozycje

wysypka!!!

• natasza
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 9 miesiąc temu #10562 przez natasza
wysypka!!! was created by natasza
Mój problem to wysypka. Mam ją od kilku miesięcy i występuje na całym ciele ale najczęściej na plecach. czasami jest lepiej i cofa się całkowicie, ale po kilku dniach wraca jak bumerang.:( Odwiedziłam już kilku lekarzy, ale żaden nie podał mi konkretnej przyczyny, wszyscy mówią tylko o alergii, ale testy nie wykryły żadnego alergenu.:( Miała któraś z Was tak samo, albo słyszała o podobnym przypadku, ale wyleczonym? Jaka może być przyczyna i co pomaga?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10570 przez kinga
Replied by kinga on topic O:wysypka!!!
Wiesz Natasza, to pewnie jednak jest uczulenie. A to, że nie wykryto alergenu jeszcze o niczym nie świadczy, bo uczulać może praktycznie wszystko, a testy są tylko na podstawowe alergeny. Musisz sama obserwować w jakich okolicznościach ci się pogarsza i może wpadniesz co może cię uczulać.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10610 przez mroowa
Replied by mroowa on topic O:wysypka!!!
A nie bierzesz jakichś leków? One często są powodem alergii. Nawet niewinne suplementy i odżywki mogą uczulać.

• natasza
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 9 miesiąc temu #10618 przez natasza
Replied by natasza on topic O:wysypka!!!
Nie, leków nie biorę, poza oczywiście tymi przepisanymi przez dermatologa na uczulenie. Ale ostatnio nawet tych nie biorę, bo źle na mnie wpływają.:( Suplementy zdarzało mi się brać ale od miesięcy nie biorę żadnego.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10627 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:wysypka!!!
Kinga ma rację, jak sama nie odkryjesz co cię uczula, to nie będziesz wiedziała. Obserwuj siebie i notuj w jakich okolicznościach jest gorzej, co wtedy jadłaś, gdzie byłaś, z kim się spotykałaś itd.

• natasza
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 9 miesiąc temu #10636 przez natasza
Replied by natasza on topic O:wysypka!!!
z kim się spotykałaś????:ohmy:

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11501 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:wysypka!!!
Tak, bo uczulona możesz być na jakąś osobę tj. na zapach jej perfum a nawet potu. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena