× Choroby i niedyspozycje

Jak poprawić wzrok bez okularów?

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #48073 przez jagna
Replied by jagna on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Nie chce mi się wierzyć w takie cudo. Chciałam jednak na próbę ściągnąć i wydrukować ze strony, którą podajesz, szablon takich okularków ale link do niego zerwany. :(

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #48089 przez malgorzatawalach
Replied by malgorzatawalach on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Słyszałam o tej metodzie, ale nigdy nie miałam okazji przetestować. Te ciekawi mnie czy to naprawdę poprawia wzrok, czy to tylko blef?

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #48107 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Widziałam te okulary w jakimś sklepie internetowym i zastanawiam się o co tu chodzi. Jeśli ajurwedyjskie to znane od wieków a dlaczego wcześniej o nich nie słyszeliśmy?

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #48109 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Nie może to być tradycyjna medycyna ajurwedyjska, bo okulary to przecież nie tak stary wynalazek. Ale tu jest jest klinika okulistyczna odwołująca się do ajurwedy i też mają te okulary store.jiva.com/products/dhyan-chakshu/. Podobno pomagają, bo wzmacniają ukrwienie i mięśnie oczu. Czyli to rodzaj treningu, ale zalecają chodzić w nich nawet 3h dziennie, więc zdecydowanie nie dla mnie.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #48158 przez magda
Replied by magda on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?

Krokusik napisał: Nie da się w nich ani czytać, ani oglądać telewizji o pracy przed komputerem już nie wspomnę.

W takim razie do czego ich używać? Do patrzenia w ścianę? A na tej stronie, do której odnosi się jagoda, piszą, że można oglądać w nich telewizję, więc jak, jakiś specjalny telewizor?

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #48197 przez plastyczka
Replied by plastyczka on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Kiedyś czytałam jakąś książkę o ćwiczeniach poprawiających wzrok, ale niestety nie mogę sobie przypomnieć co to była za książka.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #48216 przez blanka
Replied by blanka on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Jagna, jak masz jakaś starą oprawkę to może do niej przyklej podziurkowany papier i sprawdź jaki efekt, tj czy da się używać te okulary. I oczywiścia zdaj nam relację.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena