× Choroby i niedyspozycje

Jak poprawić wzrok bez okularów?

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu - 1 rok 6 miesiąc temu #46681 przez martyna-kramska
Replied by martyna-kramska on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Polecam konsultacje w Klinice Oka w Kołobrzegu - klinikaoka.pl/ mają tam na prawdę świetnych specjalistów. Z tego co wiem jeden z najlepszych profesorów u nich przyjmuje - może warto pojechać, nawet gdyby trzeba było kawałek dalej, to warto. Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 5 miesiąc temu - 1 rok 5 miesiąc temu #47204 przez federalna
Replied by federalna on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
O oczy, to przede wszyskim trzeba dbać. Jak już się pojawiają problemy, to albo laserowa korekcja, albo okulary. Ja na codzień korzystam z EvoTears do nawilżania - kupuję zawsze w Apteka Mini
Po kilku godzinach dziennie przez komputerem, to jedyny sposób na nawilżenie podrażnionych oczu.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #48024 przez leneczka
Replied by leneczka on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
ja od jakiegoś już czasu łykam lutezan z luteiną, kwasami omega3 i cynkiem bardzo wspomagają mój wzrok, jakiś czas temu ciężko było mi czytąc gazetę po pracy, teraz już mogę spokojnie to robić, dodoatkowo przestałam palić więc to też pozytywnie odbiło się na moim wzroku, warto dbać o oczy bo mamy tylko jedne.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #48031 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Jakiś czas temu byłam na targach zdrowia i kupiłam okulary ajurwedyjskie. To są takie okulary całe w dziurki. Podobno noszenie ich 2 godziny dziennie poprawia wzrok. tak że można po jakimś czasie zrezygnować z okularów korekcyjnych. Bardzo się napaliłam na efekty tych okularów, ale muszę przyznać, że prawie ich nie używam bo nie mam kiedy :D .
Nie da się w nich ani czytać, ani oglądać telewizji o pracy przed komputerem już nie wspomnę.
Ciekawa jestem czy znacie/macie takie okulary, jak je stosujecie i czy przynoszą efekty? :)

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #48042 przez chlebus
Replied by chlebus on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Nie słyszałam o takiej metodzie. Rozumiem, że przez te dziurki trzeba patrzeć przez 2 godziny dziennie tylko na co skoro nie da się w nich nawet telewizji oglądać? Iść na spacer? I wpaść pod samochód. A 2 godziny dziennie to dużo.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #48055 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Też pierwsze słyszę o takich okularach. A możesz wrzucić fotkę?

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #48067 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic Jak poprawić wzrok bez okularów?
Podobno jednak lepiej się w nich widzi, choć to mało prawdopodobne. Tu możecie przeczytać relację i zobaczyć fotkę
naturalnienaturalni.pl/okulary-ajurwedyjskie-jak-dzialaja-leczenie-wzroku-korekcja-wady-wzroku/

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena