Edukujące kolorowanki

Portal dla dzieci Bazgroszyt.pl przygotował specjalne edukacyjne kolorowanki, które pomogą Twojemu dziecku poznać tajniki bezpiecznego zachowania na drodze, ekologii oraz zdrowego odżywiania.

Dzięki kolorowankom dziecko nie tylko miło spędzi czas i rozwinie wyobraźnię poprzez rysowanie i kolorowanie, ale też pozna wiele ciekawostek z otaczającego nas świata. Będzie wiedziało, jak prawidłowo przejść przez ulicę, jakie potrawy są zdrowe i należy je jeść, by być dużym i silnym, a także na czym polega ekologia. W książeczkach w zabawny i prosty sposób zostały przedstawione te ważne zagadnienia. Już teraz każdy z was może wybrać kolorowankę, z tematyki, która go interesuje.

W zdobywaniu nowej wiedzy towarzyszyć wam będą zabawni Kredko- bohaterowie, czyli Kredzia, Rysek i Kolorozaurus, którzy nauczą wasze dziecko na jakim świetle należy przechodzić przez jezdnię, dlaczego marchewka jest zdrowa oraz na czym polega segregowanie śmieci i dlaczego należy to robić. Dzięki temu nauka będzie naprawdę przyjemna i kolorowa, a Wasze dziecko szybko przyswoi nowe informacje. Pamiętajmy, że dzieci uczą się przede wszystkim poprzez zabawę.

Gwarantujemy, że jeśli jeszcze do niedawna musieliście wciskać mu warzywa, teraz samo będzie po nie chętnie sięgać i na pewno nie przebiegnie już więcej przez ulicę na czerwonym świetle!

Więcej na: www.bazgroszyt.pl

 

Zobacz również:

Labirynty


Zadania logiczne

Kolorowanki edukacyjne dla dzieci


Kolorowanki edukacyjne

Sudoku dla dzieci


Sudoku do wydruku i online