Aplikacja Bazgroszyt w T-Mobile My Box

Nic nie zastąpi dziecku kredki i kartki papieru do rysowania. Sami jako rodzice mamy dużo ciepłych wspomnień związanych właśnie z kredką – najprostszą z możliwych zabawek. Współczesny świat bardzo dynamicznie się zmienia i pojawiają się nowe formy zabawy i rozwoju dla naszych dzieci. Trudno uniknąć gier i aplikacji, jakie można znaleźć w internecie, na telefonie lub tablecie. Trzeba tylko umieć właściwie i mądrze z nich korzystać.

Bazgroszyt.pl przygotował specjalnie dla T-Mobile ofertę edukacyjną na miarę współczesnego dziecka. Do ćwiczenia grafomotoryki wykorzystano nowoczesną technologię. Bawiąc się grami edukacyjnymi na tablecie czy telefonie, nie tylko ręką pracuje, ale i rozwija się wyobraźnia, spostrzegawczość czy logiczne myślenie. Dziecko może nabywać nowe umiejętności rozwiązując łamigłówki podane w przyjemnej i interaktywnej formie. Dopasowując cienie do obrazków ćwiczy spostrzegawczość i poznaje zwierzęta, rozwiązując sudoku rozwija logiczne myślenie, malując rakietę budzi kreatywność. Pięcio i sześciolatki, korzystając z aplikacji mogą trenować przygotowanie się do szkoły. Najpierw układając obrazki przejdą test gotowości szkolnej, następnie dostaną ćwiczenia, które rozwiną umiejętności wymagające jeszcze pracy. Materiały edukacyjne zostały stworzone we współpracy z pedagogami i ekspertami, test gotowości szkolnej jest zgodny z Podstawą Programową. Forma gry i zabawy sprawia, że ćwiczenia są dla dzieci bardzo atrakcyjne.

W aplikacji cały czas pojawiają się nowe, specjalnie wybrane gry i piosenki, warto więc zainwestować w magiczny świat zabawy dla twojego dziecka. Zabawy, która uczy i rozwija, jest bezpieczna i naprawdę twórcza. Zestaw z najlepszymi grami dla dzieci dostępny specjalnie dla klientów sieci T-Mobile, w ramach usługi MyBox.

 

Zobacz również:

Labirynty


Zadania logiczne

Sudoku dla dzieci


Sudoku do wydruku i online

Kolorowanki


Do rysowania i kolorowania