PKP Intercity i Bazgroszyt.pl na Dzień Dziecka

W weekend, 31 maja i 1 czerwca, każdy młody podróżnik pojedzie pociągami PKP Intercity bezpłatnie. Na dzieci czekają upominki od Bazgroszyt.pl, a na ich opiekunów rabaty przy zakupie biletu. W tym roku możecie spędzić Dzień Dziecka w podróży – wybierzcie się razem nad jezioro lub nad morze! Pociągami PKP Intercity dojedziecie za darmo. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać bezpłatny bilet dla dziecka w kasie lub u konduktora. Opiekunowie dostaną bilet z 32% zniżki. Dodatkowo, na najmłodszych będą czekać upominki – czyli zestawy z kreatywnymi kolorowankami, naklejkami i kredkami, które rozwiną wyobraźnię Twojego dziecka i pozwolą spędzić podróż w bazgroszyt-pkp-ddciekawy sposób. Żadne dziecko nie będzie się nudzić w czasie podróży. Kreatywne zestawy zostały przygotowane specjalnie dla PKP Intercity przez edukacyjny portal i wydawnictwo dla dzieci Bazgroszyt.pl. Do wspólnej zabawy zapraszają dzieci Kredko-bohaterowie: Kredzia, Rysek i Kolorozaurus. Gotowi do drogi?

Pasażerowie podróżujący z dziećmi mogą korzystać z wyznaczonych dla nich przedziałów. W nowych wagonach, np. na trasie Przemyśl - Szczecin są także przewijaki dla niemowląt w toaletach. Za niezłożony wózek, przewoźnik nie pobiera opłaty, a we wszystkich pociągach posiadających wagony restauracyjne, rodzic ma prawo poprosić obsługę WARS o bezpłatne skorzystanie z wrzątku, wyparzenie butelki czy podgrzanie dziecięcego posiłku.

Więcej na: www.pkpsa.plwww.bazgroszyt.pl 


Bazgroszyt. Ręka rysuje, główka pracuje.
Bazgroszyt.pl to serwis edukacyjno – rozrywkowy dla dzieci 3-8, który rozwija, uczy i bawi poprzez twórcze rysowanie. Daje w ten sposób dziecku wiele korzyści: rozwój wyobraźni, poszerzanie wiedzy o świecie i ćwiczenia grafomotoryczne. Bazgroszyt proponuje sposób na naukę wiedzy przedmiotowej, takiej jak matematyka, logiczne myślenie, czy język angielski – poprzez rysowanie – lekko i z wyobraźnią.
Serwis oferuje autorskie materiały do nauki pisania, ćwiczenia rozwijające grafomotorykę rączki, ponad 500 otwartych kolorowanek, edukacyjne gry i aplikacje. Dzieciom w poznawaniu świata towarzyszą sympatyczni kredko-bohaterowie: Rysek, Kredzia i Kolorozaurus. Treści na serwisie są tworzone we współpracy z ekspertami i rodzicami. Bazgroszyt wykorzystuje idee EduTainment, czyli nauki przez zabawę i jest bezpiecznym i twórczym miejscem dla dzieci w internecie. Skoro rysowanie to frajda, to nauka przez rysowanie może być tylko jeszcze większą frajdą.

 

Zobacz również:

Gry podwórkowe


Gry podwórkowe

Stwórz wielkiego pisarza


Zbudź pisarskie zdolności

Wakacyjne czytanie


Wakacyjne czytanie