Spis treści

Nieprzyjemne zapachy? To naprawdę nie problem!

Produkt, który trzeba miećZ zasady nie zajmujemy się promocją żadnych produktów, ale dla OdorGone robimy wyjątek. Przetestowaliśmy go w różnych warunkach i stwierdzamy, że jest to produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Trudno w to uwierzyć, ale ta mieszanina 37 naturalnych olejków eterycznych z wodą rzeczywiście skutecznie neutralizuje przykre zapachy, będąc przy tym całkowicie bezpieczną dla otoczenia.

Czytając etykietę dowolnego odświeżacza powietrza lub innych środków przeznaczonych do usuwania przykrych zapachów, wziętych z półki sklepowej, dochodzimy do wniosku, że w zasadzie nie powinniśmy ich stosować! ("Nie wdychać powietrza", "Dobrze wentylować pomieszczenie po użyciu" itp.) A skład tych środków? Sama nieprzyjazna chemia pretendująca do zapachów kwiatowych czy leśnych. No i mieszanina zapachu „przyjemnej” chemii z odświeżaczy z odorem, który chcemy zabić jest tragiczna dla naszego zmysłu powonienia.

OdorGone jest po prostu inny. To nie jest środek maskujący, który własnym zapachem ma przytłumić inne, on po prostu wchłania obce zapachy i niszczy je, pozostawiając czyste powietrze. Sam ma lekki ale przyjemny zapach, który po 5-10 minutach ulatnia się bez śladu.

OdorGone od ponad 20 lat stosowany jest w USA. Jego produkcją zajmuje się niewielka firma rodzinna. Od 2004 roku koncentrat produktu sprowadzany jest do Polski i konfekcjonowany w butelki z atomizerem przez firmę MPTrade.

 

Zobacz również:

Usuwanie zapachu tytoniu


Jak usunąc zapach tytoniu

Czyszczenie bez chemii


Czyszczenie bez chemii

Soda oczyszczona


Wszechstronna soda